Taniec Lwa i Smoka 

    

Taniec Lwa Chińskiego i taniec Smoka stanowią centrum naszego treningu. To głębokie nawiązanie do tradycji, a ich zrozumienie są bazą w naszym treningu Zhou Jia Quan. Jako jedna z nielicznych szkół w Polsce prowadzimy szkolenie z zakresu tańca Lwa i Smoka. Lew i Smok są  silnie zakorzenione w folklorze i sztuce Chin,  symbolizują siłę, bezpieczeństwo i mądrość. Najczęściej  pokaz wykonywany jest z okazji nowego roku, lecz może towarzyszyć również wielu innym imprezom. Jest to świetne widowisko i doskonały rozrywkowy punkt programów wielu wydarzeń i świąt.  Tańcowi Lwa i Smoka towarzyszy muzyka na żywo, grana na bębnach i gongach. Dla trenujących Kung Fu jest to uzupełnienie treningu, gdyż taniec wymaga dużej sprawności fizycznej. Warto również zaznaczyć, że najczęściej jest on wykonywany tylko przez tradycyjne szkoły Kung Fu.

             

               


Nasza szkoła wykonuje pokazy w całej Polsce. Uświetniamy naszymi pokazami wiele imprez, uroczystości, eventów, gal. Pokazy cieszą się wielkim zainteresowaniem oglądających.  

Taniec Lwa i Smocka Chińskiego świetnie uzupełni :

- Eventy, imprezy okolicznościowe

- Uroczystość weselna

- Gale i widowiska

Zamów Taniec Lwa i Smoka

tel: 693 315 127 email: biuro@chowgar.com.pl

                                   

          

#atrakcaweselna #tanieclwa #taniecSmoka #pokazweselne #pokazyeventowe #pokazkungfu #pokazytańcasmoka #pokaztańclwa #uroczystośćweselna