O nas

WITAMY

           Jesteśmy pierwszą w województwie Łódzkim Tradycyjną Szkołą Kung Fu systemu Chow Gar, która jest częścią rzeszowskiej Szkoły Polish Nia Kwang Chow Gar Kung Fu. Szkoła działa w Polsce od kilkunastu lat i jest członkiem Europejskiej Federacji Zhou Jia i Polskiego Związku Wushu.

         W naszej szkole zajęcia są tak ułożone aby były jak najefektywniejsze. Instruktorzy są doświadczeni i posiadają wieloletnie starze, liczne sukcesy na zawodach w Polsce i za granicą, w dalszym ciągu uczestniczą w seminariach i szkoleniach w kraju i za granicą (Niemcy,  Singapur, Chiny)  


CO ĆWICZYMY

          W naszej akademii adepci uczą się dyscypliny, odpowiedniego zachowania, następnie przez wytrwałość i prace rozwijają swoją sprawność fizyczną i poznają tajniki jednej z najstarszych sztuk walk na świecie jakim jest Kung Fu / Wushu sutemu rodziny Chow Gar. Nasi uczniowie są podzieleni na odpowiednie grupy wiekowe, na początku poznają swoje umiejętności, wyrabiają kondycję, koordynację, siłę. Następnie przystępują do nauki Chow Gar technik ręcznych, nożnych, form ręcznych jak i z tradycyjną chińską bronią. W trakcie uczą się wolnej walki , samoobrony, technik Chin-na. Jako jedna z nielicznych szkół prowadzimy naukę tańca Lwa i Smoka. Wszystkie umiejętności są następnie owocem licznych medali zdobywanych na zawodach krajowych jak i międzynarodowych. Oraz kolejnych stopni i certyfikatów jakie będą otrzymywać po egzaminach.

         Uczniowie oprócz treningów w siedzibie akademii wyjeżdżają na liczne obozy treningowe aby rozwijać się na łonie natury. Jednak żeby nie było że tylko trening i trening będzie również wiele okazji do relaksu i dobrej zabawy z przyjaciółmi.

***

Wszystkich zachęcam do rozpoczęcia nowej niezapomnianej jak również owocnej przygody w naszej Szkole Tradycyjnego Chow Gar Kung Fu.